Tisdag Tis 12 April Apr
Fredag Fre 12 Augusti Aug
Torsdag Tor 18 Augusti Aug
Tisdag Tis 23 Augusti Aug
Torsdag Tor 25 Augusti Aug
Onsdag Ons 31 Augusti Aug
Onsdag Ons 7 September Sep
Fredag Fre 9 September Sep
Lördag Lör 17 September Sep
Torsdag Tor 22 September Sep
Lördag Lör 24 September Sep
Torsdag Tor 29 September Sep
Lördag Lör 1 Oktober Okt
Torsdag Tor 6 Oktober Okt
Lördag Lör 8 Oktober Okt
Torsdag Tor 13 Oktober Okt
Lördag Lör 15 Oktober Okt
Torsdag Tor 20 Oktober Okt
Lördag Lör 22 Oktober Okt
Tisdag Tis 25 Oktober Okt
Torsdag Tor 27 Oktober Okt
Lördag Lör 29 Oktober Okt
Torsdag Tor 3 November Nov
Lördag Lör 5 November Nov
Lördag Lör 19 November Nov
Tisdag Tis 22 November Nov
Torsdag Tor 24 November Nov
Lördag Lör 26 November Nov

Bli medlem i IK Oskarshamn!

9 augusti 2022 18:00

Ett bra sätt att stödja vår viktiga ungdoms- och juniorverksamhet är att bli medlem i IK Oskarshamn. Tack vare ditt medlemskap kan vi göra det möjligt för fler pojkar och flickor att utöva vår fantastiska idrott.


Med ditt medlemskap får du dessutom rösträtt på våra årsmöten där du kan vara med och påverka föreningens nutid och framtid.Genom ditt digitala medlemskort kan du också ta del av flertalet förmånliga erbjudanden från klubbens partners.

Ett tecknat medlemskap gäller över en hockeysäsong och till och med april månad. Det är väldigt enkelt att bli medlem direkt på hemsidan. Följ denna länk så kommer du direkt dit. Fakturan kommer sedan på mail och kan ibland hamna i skräpkorgen, så kika där om den inte dyker upp i den vanliga inkorgen.